Biuro Obsługi Klienta Leszno

Miejski Zakład Oczyszczania
Sp. z o.o.

ul. Saperska 23
64-100 Leszno

tel. 65/525 92 82

Godziny otwarcia siedziby Spółki:
pn.- pt.: 7:00 - 15:00

e-mail: poczta@mzoleszno.com.pl 


Sekretariat:

Monika Stachowska
poczta@mzoleszno.com.pl
tel: 65 525 92 82


Dział Handlu i Administracji:

Justyna Urbaniak
Kierownik Działu Handlu i Administracji
justyna.urbaniak@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 97


Zamówienia Publiczne:

Sławomir Konieczny
slawomir.konieczny@mzoleszno.com.pl
tel.: 601 285 720


Biuro Obsługi Klienta / Faktury:

Mateusz Brojer
Referent ds. Sprzedaży
mateusz.brojer@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 92

Monika Kortylewska
Specjalista ds. Sprzedaży
monika.kortylewska@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 89


Zamówienia kontenera

Justyna Konieczna
Specjalista ds. Sprzedaży
justyna.konieczna@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 91 lub 607 519 690


Zgłoszenia odbioru odpadów

Tatiana Henke-Mikołajczak
Specjalista ds. Logistyki
tatiana.mikolajczak@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 96

Patryk Borowiecki
Specjalista ds. Obsługi Klienta
patryk.borowiecki@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 96


Dział Transportu i Logistyki

Sławomir Wawrzyniak
Kierownik Działu Transportu i Logistyki
slawomir.wawrzyniak@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 94

Dawid Kapski
Specjalista ds. Logistyki
dawid.kapski@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 94

Natalia Grochowczak
Referent ds. Logistyki
natalia.grochowczak@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 88


Dział Utrzymania Terenów Zewnętrznych i Wewnętrznych

Tomasz Kurzawa
Kierownik Działu Utrzymania Terenów Zewnętrznych i Wewnętrznych
tomasz.kurzawa@mzoleszno.com.pl
tel.: 506 181 658


Dział Kadr i Płac

Anna Przybylska
Specjalista ds. Pracowniczych i Płac
anna.przybylska@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 85

Marzena Jaróżek
Specjalista ds. Pracownicznych i Płac
marzena.jarozek@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 85


Dział Księgowości

Magdalena Rybińska-Mikołajczyk
Dyrektor Finansowy - Główny Księgowy
magdalena.mikolajczyk@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 83

Monika Walczak
Specjalista ds. Księgowych
monika.walczak@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 87

Joanna Patelka
Specjalista ds. Księgowych
joanna.patelka@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 86

Katarzyna Mikołajczak
Specjalista ds. Księgowych
kasia.mikolajczak@mzoleszno.com.pl
tel.: 65/525 92 86


Windykacja

Milena Gawron
Specjalista ds. Księgowych
milena.gawron@mzoleszno.com.pl
tel.: 65 525 92 99


BHP, RODO

Dorota Janowska
Główny Specjalista ds. BHP, Inspektor Ochrony Danych Osobowych
dorota.janowska@mzoleszno.com.pl 

×

UWAGA !

Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że:

1) Biuro Obsługi Klienta w Rawiczu zostało przeniesione na ulicę Kadecką 34.